لیست محصولات
  فیلترها
  اولویت ها
  جستجو

  انواع شزلون و کاربرد آن

  مبل شزلون (لاوست) چیست؟

  امروزه در بازار مبلمان گونه ای از مبل تک تولید می شود که در طرح و رنگ و انواع مختلفی ست که شزلون (لاوست) نام دارد. ازاین نوع مبل تک در فضای اتاق خواب یا پذیرایی استفاده می کنند که زیبایی خاصی به دکوراسیون داخلی می بخشد.همچنین از شزلون (لاوست) برای استراحت نیمروزی و برای برقراری رابطه جنسی وزناشویی استفاده می کنند اگر بدنبال خاص و متفاوت کردن فضای خانه ی خود هستید حتما یک مبل شزلون (لاوست) در دکوراسیون منزل خود جای دهید.

   

  انواع شزلون (لاوست) وکاربرد آن:

   

   

   شزلون(لاوست) سلطنتی - شزلون(لاوست) مدرن - شزلون(لاوست) کلاسیک -شزلون(لاوست) راحتی - شزلون(لاوست) پاتختی

  شزلون (لاوست) سلطنتی:

  شزلون (لاوست) سلطنتی دارای دسته ای چوبی ست که معمولا با منبت کاری همراه است در بازار عرضه می گرددوپارچه ی آن را از ساتن یا مخمل استفاده می کنند که این مبل را می توان به صورت تک در اتاق خواب یا کنار ست مبلمان قرار داد وجلوه ی زیبایی به دکوراسیون خانه می بخشد.

   

  شزلون (لاوست) مدرن:

  شزلون (لاوست) مدرن دارای بدنه ی چوبی نیز می باشد که البته این شزلون(لاوست) با بدنه ی فلزی هم ساخته می شود می توانید بااین مبل شزلون(لاوست) ظاهری زیبا به خانه ی خود ببخشید.

   

  شزلون (لاوست) اسپرت:

  از انواع شزلونی(لاست) ست که در ساخت آن از فرم و رنگ وطرح های پارچه ی ساده استفاده می کنند که در واقع این مبل شزلون ها(لاوست) به راحتی با سلیقه وسبک خانه شما جور در می آید.

   

  شزلون (لاوست) راحتی:

  شزلون(لاوست) راحتی بدون دسته هستندو در واقع طوری ساخته شده اند که فرم بدن را در طراحی خود دارند وبرای استراحت بهترین گزینه هستند وبرای فضای نشیمن یا اتاق خواب مناسب هستند.

   

  شزلون(لاوست) پای تختی:

  این نوع شزلون ها(لاوست) معمولا برای اتاق خواب های بزرگ در پای تخت مورد استفاده قرار میگیرد این نوع شزلون(لاوست) بیشتر سبک مدرن واسپرت را دارند ودارای تاج و منبت کاری نیستند جنس پارچه ی این مدل هم نیز از پارچه های مختلف واز جمله پارچه ی مخمل نیز هست.

   

   

  برای سفارش شزلون با شماره تماس 021-75038820 تماس حاصل نمایید

  یا به شماره 09106560188 پیامک(یا تلگرام) دهید با شما تماس میگیریم

   

   انواع مدل سرویس خواب

  انواع مدل مبل راحتی

  banner