لیست محصولات
  فیلترها
  اولویت ها
  جستجو

  بدشانسی عجیب تیم فوتبال ” استقلال ” در آستانه بازی با پیکان

  پنجشنبه, 4 مرداد 1397

  اصغر طالب‌نسب - وینفرد شفر - تیم استقلال - آندریاس - باشگاه استقلال تیم فوتبال استقلال - تیم استقلال - شاگردان شفر - استقلال - تیم فوتبال استقلال - داریوش یزدانی - وینفرد شفر

  تیم فوتبال استقلال در آستانه بازی با پیکان با بدشانسی عجیبی روبرو شده است.

  خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

  تیم فوتبال استقلال فقط ١٢ بازیکن تاثیر گذار در اختیار داشت اما روز گذشته ( پنج شنبه ) اتفاق هایی در تمرین این تیم افتاد که حالا آبی ها به اندازه ترکیب ١١ نفره هم بازیکن برای بازی با پیکان ندارند.
  روز گذشته در اواخر تمرین سید حسین حسینی روی ضربه سنگین یکی از بازیکنان استقلال دستش آسیب جدی دید که وضعیت او را برای حضور در بازی با پیکان در هاله ای از ابهام قرارداده است .
  همچنین محمد دانشگر هم که در آخرین بازی دوستانه استقلال در اردوی ترکیه آسیب دیده بود، نتوانست به صورت کامل تمرین کند تا وضعیت او هم برای بازی هفته اول لیگ مبهم باشد.
  از طرف دیگر آرمین سهرابیان هم که در تمرین ٢ روز پیش استقلال آسیب دیده بود، هم در تمرین شرکت نکرد تا حضور او در بازی با پیکان بسیار بعید به نظر برسد.
  اما از طرف دیگر علی کریمی که هنوز قراردادی با استقلال امضا نکرده روز گذشته حاضر نشد در تمرین استقلال شرکت کند و این موضوع شرایط استقلال را بسیار پیچیده کرده است.
  با این شرایط احتمالا ناشناخته ترین استقلال تاریخ فوتبال ایران پای به لیگ هجدهم می گذارد، تیمی که کمتر کسی بازیکنان آن را می شناسد.

   

  منبع : شهر خبر

  نظر خود را درج نمایید
  banner