لیست محصولات
  فیلترها
  اولویت ها
  جستجو

  فاش شد ؛ ” اشکان دژاگه ” به این دلیل به “استقلال” نرفت

  شنبه, 13 مرداد 1397

  اشکان دژاگه و مسعود شجاعی به تراکتورسازی ملحق شدند و به محض امضای این قرارداد، شایعات همه جا پیچید، اینکه آنها نه ریال که «دلار» از باشگاه تبریزی دریافت کرده اند. درودگر روز گذشته این شایعات را تکذیب کرد و گفت دلار به بازیکنی نمیدهند ولی استقلالی ها خبری می دهند که به نوعی این مسئله را تأیید می کند. این باشگاه در نقل و انتقالات دو بار با اشکان مذاکره کرد که یک بار پسر شفر هم با او صحبت کرد. اشکان در اولین دور از مذاکرات به شفر و پسرش پیغام داد که قصد ندارد در ایران بازی کند و می خواهد به فوتبالش در اروپا ادامه دهد. دومین دور مذاکرات اما اخیرا صورت گرفت. باشگاه استقلال با مدیر برنامه های این بازیکن مذاکره کرد و خیلی زود متوجه شد شرایطی که اشکان دارد، به شرایط آنها نمی خورد، دژاگه گفته بود دلار می خواهد و استقلالی ها هر چه حساب و کتاب کردند دیدند نمی توانند این شکلی پول بدهند. مباشری معاون اجرایی باشگاه استقلال این موضوع را تأیید می کند و  می گوید:

  «ما نمی توانیم به بازیکن دلار بدهیم! اشکان خواسته ای داشت که ما نمی توانستیم آن را برآورده کنیم.»

  او در پاسخ به این سؤال که اشکان چند هزار دلار از شما درخواست کرده بود، جواب می دهد:

  «شما فکر کنید همین پولی که بازیکنان خارجی از جمله تیام می خواستند. به هر حال اشکان هم ملی پوش است…»

  مباشری همچنین درباره شکل مذاکرات با دژاگه توضیح می دهد:

  «ما با مدیر برنامه های اشکان صحبت کردیم. به او گفتیم آیا دژاگه حاضر است به ایران بیاید. در همان مرحله اول وقتی شرایط را گفتند دیگر نشد به مذاکرات ادامه دهیم. به هر حال عددی که بازیکن می خواهد باید به توانایی های باشگاه بخورد. ما برنامه ریزی می کنیم و نمی خواهیم طوری قرارداد ببندیم که فردا به مشکل بخوریم.»

  اظهارات استقلالی ها نشان می دهد شایعات درباره درخواست دلاری اشکان دژاگه صحت دارد. پیش از این امید ابراهیمی هم از استقلال درخواست قرارداد دلاری داشت که باشگاه با پیشنهاد او موافقت نکرد.

   

  منبع : شهر خبر

   

  نظر خود را درج نمایید
  banner