لیست محصولات
  فیلترها
  اولویت ها
  جستجو

  آینه

  آینه در محیط خانه و حتی محیط کار می تواند به عنوان دیوار پوشی خلاقانه باشد که از گذشته تا به حال مورد اهمیت مردم است اما امروزه  آینه به عنوان یک وسیله ی دکوراتیو در منزل استفاده زیادی دارد که علاوه بر آوردن نور و روشنایی باعث تغییر دکوراسیون داخلی و بوجود آوردن زیبایی چشمگیری برای آن محیط می شود.

  پس اگر دنبال تنوع هستید و می خواهید خانه ی شما دکوراسیونی خاص داشته باشد و جلوه ی مدرنی بخود بگیرد پیشنهاد ما به شما آینه های دکوراتیو فروشگاه ایران ارزان در طرح ها و اندازه های مختلف برای هر محیطی اعم از خانه ، اتاق خواب و... است.

  با داشتن ۳ سال گارانتی این محصولات با خیال راحت از زیبایی  آن ها لذت ببرید.

  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  آینه مدل لیزا

  60,000 تومان
  اخیرا مدلهای مختلفی از آینه برای مکانهایی از جمله روشویی ، آینه فانتزی و تزئینی، آینه و کنسول طراحی شده است، اما دسته جدید این محصولات برای پوشش فضای نبشی دو دیوار طراحی شده‌اند، که با هیچ آبجکت دکوراتیوی پوشانده نمی‌شوند. که آینه‌های نبشی بصورت قرینه طراحی شده‌اند، و از دو سمت دیوار جلوه زیبایی دارند.

  آینه مدل مربع ها 2

  تماس بگیرید

  آینه دکوراتیو مدل باغ پروانه

  60,000 تومان

  آینه دکوراتیو طرح هیچ

  64,000 تومان

  آینه مدل لب

  68,000 تومان

  آینه مدل برگ

  70,000 تومان
  استفاده از آینه های پراکنده با ابعاد کوچک و بزرگ روی یک دیوار با فضای خالی زیاد جلوه زیبایی به دکور می بخشد . درصورتی که روی یک دیوار از تابلوهای بزرگ استفاده نشده باشد مجموعه آینه برگ برای تزئین کامل آن مناسب است . دیوار پشت مبلها یا دیوار پشت تلویزیون و یا دیوار راهرو برای نصب این مجموعه آینه فانتزی مناسب است .

  آینه

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  کمترین: 35,000 تومان بیشترین: 650,000 تومان
  ريال35000 ريال650000
  banner
  banner