لیست محصولات
  فیلترها
  اولویت ها
  جستجو

  میز جلو مبلی، ناگفته هایی که قبل از خرید باید بدانید!

  میز جلو مبلی، ناگفته هایی که قبل از خرید باید بدانید!

  میز جلو مبلی یکی از ارکان جدا نشدنی مبلمان منزل است که قطعا بدون حضور آن ها دکوراسیونمنزل شما ناقص است، بنابراین انتخاب میز جلو مبلی مناسب و استاندارد به عنوان یکی از مهمترین انتخاب ها بعد از مبلمان محسوب می شود. 

  پرسش و پاسخ: میزهای جلو مبلی یکی از ارکان جدا نشدنی مبلمان منزل است که قطعا بدون حضور آن ها دکوراسیون منزل شما ناقص است، بنابراین انتخاب میز جلو مبلی مناسب و استاندارد به عنوان یکی از مهمترین انتخاب ها بعد از مبلمان محسوب می شود؛ به همین منظور در این مطلب از ihome قصد داریم شما را با پاسخ سوال یکی از کاربران در مورد استاندارد میز جلو مبلی برای خانه های مختلف آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

   

  ارازان خرید کنید 

   

  سوال: برای مبل راحتی ال شکل، چه مدل میز جلو مبلی پیشنهاد می دهید، با توجه به اینکه نشیمن ما خیلی کوچک است و امکان استفاده از میز عسلی برایمان مقدور نیست.

  پاسخ: برای خرید میز جلو مبلی مناسب باید سه فاکتور اساسی را مد نظر قرار دهید، این فاکتورها عبارتند از فرم، رنگ و ابعاد استاندارد که در ادامه به بررسی این سه فاکتور برای فضاهای کوچک می پردازیم.

   

  راهنمای خرید میز جلو مبلی

  • فرم: در جواب سوال شما باید با توجه به کوچک بودن فضا و نوع مبلمان تان باید از انتخاب میزهایی با فرم های دایره ای شکل پرهیز کنید چرا که فضای داخلی شما را کوچکتر و گرفته نشان می دهد، همچنین با فرم مبلمان شما ابدا همخوانی نخواهد داشت، بنابراین برای چنین فضا و مبلمانی میزهای مسطتیل و بیضی شکل بسیار کارآمد خواهد بود.
  • رنگ: برای انتخاب رنگ میز جلومبلی باید حتما به رنگ چوب و یا بدنه مبلمانتان توجه کنید و قطعا برای فضاهای کوچک از رنگ های روشن تر استفاده کنید.
  • ابعاد استاندارد: سطح میز جلومبلی و یا میزهای عسلی باید 5 سانتیمتر بالاتر از ارتفاع مبلمان کناری شما باشد. میزهای جلومبلی در حالت استاندارد ارتفاعی برابر با 40 تا 45 سانتیمتر دارند و امروز در بازار میزهایی متنوع و کم جایی به صورت یکپارچه وجود دارند که معمولا میزهای عسلی را نیز در خود جا می دهند و بهترین انتخاب برای خانه های کوچک می باشد.

   

  اگر به دنبال خرید میز جلو مبلی مناسب برای دکوراسیون منزل خود هستید، پیشنهاد می کنم، پیش از خرید به فروشگاه محصولات چوبی زوفا سر بزنید و با مدل های بیشتر آشنا شوید.

   

  منبع:زوفا 

  نظر خود را وارد نمایید.
  banner