لیست محصولات
  فیلترها
  اولویت ها
  جستجو

  هر آنچه در خصوص میز کنفرانس مدرن باید بدانیم

  هر آنچه در خصوص میز کنفرانس مدرن باید بدانیم

  ادارات، شرکت‌ها و سازمان‌ها به واسطه فعالیت‌هایی که دارند مجهز به انواع مبلمان با کاربردی خاص و ویژه هستند. در این مکان‌ها شاهد میزهای متفاوتی مانند میز مدیریت، میز اداری، میز کنفرانس مدرن و ... هستیم. همان گونه که از اسم این نوع از میزها مشخص است هر کدام مربوط به شخص و بخش خاصی می‌باشد. وجود میز کنفرانس مدرن برای همه موسسات و ادارات و مراکزی که مشغول به فعالیت هستند ضروری و واجب بوده و نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد. یک میز کنفرانس مهم در یک اداره و ارگان می‌تواند گویای بسیاری از ویژگی‌های آن مجموعه باشد. پس در انتخاب و خرید آن باید نهایت سعی و دقت را به کار برد تا انتخابی درست و اصولی داشته باشیم. در این مقاله سعی داریم تا توضیحات جامع و کاملی در خصوص میز کنفرانس، انواع آن و نکات قابل توجه در هنگام خرید این میز در اختیار شما قرار دهیم.

  میز کنفرانس مدرن:


  به طور کلی بخشی از فضای یک اداره و یا سازمان به میز کنفرانس تعلق دارد. معمولاً این فضا به اتاق کنفرانس معروف است. از میز کنفرانس برای برگزاری جلسات مهم و کنفرانس ها و دیدار با مشتریان و یا حتی برگزاری کلاس‌های آموزشی استفاده می‌شود. معمولاً صاحبان مشاغل و مدیران برای تهیه میز کنفرانس به دلیل اهمیت آن نهایت دقت و وسواس را به خرج داده و بهترین و مناسب‌ترین نمونه را برای اتاق کنفرانس خود تهیه می‌کنند. میز کنفرانس مدرن هم به مراتب خیلی با کیفیت‌ تر و از نظر ظاهر نیز خیلی شکیل‌تر از میزهای کنفرانس معمولی هستند. میزهای کنفرانس مدرن معمولاً مدلی متفاوت‌ تر از میزهای کنفرانس معمولی داشته و حتی در مدل‌های سه بعدی نیز طراحی شده‌اند. جنسی که برای ساخت میز کنفرانس از آن استفاده می‌شود ام دی اف، شیشه، چرم، آلومینیوم و یا ترکیبی از این‌ها می‌باشد. معمولاً برای شرکت‌ها و موسساتی که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده‌اند میز کنفرانسی در سایز کوچک و برای شرکت‌های بزرگ با سابقه فعالیت طولانی میزهایی بزرگ و مدرن گزینه مناسب‌تری هستند.

  میز کنفرانس مدرن

   

  همین حالا خرید کنید

  اهمیت میز کنفرانس مدرن:


  معمولاً اتاق کنفرانس مهم‌ترین بخش هر سازمانی بوده و عقد قراردادها مهم و قراردادهای کاری در این اتاق انجام می‌گیرد و نما و ظاهر این اتاق در نگاه اول بسیار تأثیر گذار بوده و می‌تواند در جذب و جلب مراجعه کنندگان تأثیر بسزایی داشته باشد در هنگام خرید به جنبه زیبایی آن نیز توجه داشته باشید و این زیبایی به گونه‌ای باشد که هر بیننده‌ای را خیره کند از این رو انتخاب مبلمان اداری مناسب در این اتاق از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. میز کنفرانس مدرن حتماً باید مطابق با استانداردهای تعیین شده باشد تا کاربران و استفاده کنندگان از آن در زمان استفاده با مشکل مواجه نشوند. اگر در اتاق کنفرانس خود از ویدئو پروژکتور نیز استفاده می‌کنید طراحی و مکان میز کنفرانس مدرن باید به صورتی باشد که استفاده کننده به راحتی بتواند به قسمت دیداری دست پیدا کند. این امکان وجود دارد که کاربران استفاده کننده از میز کنفرانس مدرن شاید نیاز به کابل شبکه و یا برق داشته باشند این موضوع را نیز حتماً مورد توجه قرار دهید. میز کنفرانس به دلیل اینکه افراد استفاده کننده از آن با یکدیگر در حال تعامل هستند باید به گونه‌ای طراحی شود که افراد روبروی یکدیگر بنشینند و به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

  میز کنفرانس مدرن

  کاربرد میزکنفرانس مدرن:


  برگزاری همایش‌ها و جلسات
  انجام مذاکرات و عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌ها
  برگزاری جلسات گروهی در داخل شرکت‌ها و سازمان‌ها
  برگزاری کلاس‌های آموزشی
  انواع میز کنفرانس مدرن:
  معمولاً میزهای کنفرانس را بسته به کاربردی که دارند انتخاب و خریداری می‌کنند. کارایی میز اولین اولویت انتخاب در تهیه آن می‌باشد. میزهای کنفرانس را از لحاظ کاربرد به 3 دسته تقسیم بندی می‌کنند.

  میز کنفرانس با پذیرایی
  میز کنفرانس بدون امکان پذیرایی
  میز کنفرانس با طراحی و مدل خاص
   

  میز کنفرانس مدرن

   اندازه و مدل میز کنفرانس مدرن:


  در هنگام خرید میز کنفرانس مدل باید به نکات زیر توجه داشت.

  اندازه میز کنفرانس مدرن خریداری شده باید متناسب با فضایی باشد که قرار است در آن محل قرار داده شود. سعی کنید از میزهای بیضی و یا مستطیل شکل برای اتاق کنفرانس خود استفاده کنید و به تناسب ارتفاع میز کنفرانس و صندلی کنفرانس دقت کنید. معمولاً اندازه میز کنفرانس از 2 متر تا چندین متر بنا به کاربرد و درخواست مشتری تهیه می‌شود.
  میز کنفرانس باید به گونه‌ای خریداری شود که در صورت پذیرایی از مهمانان فضای لازم برای پذیرایی را داشته باشد.
   در هنگام خرید میز کنفرانس مدرن باید به رنگ آن نیز توجه داشت. رنگ انتخابی باید با نور سالن و مکان میز کنفرانس متناسب باشد. رنگ‌های تیره معمولاً از ارجحیت بالاتری برخوردار هستند. ولی اگر طراحی و رنگ اتاق کنفرانس شما تیره می‌باشد از میزهایی با رنگ روشن در این بخش استفاده کنید.
  بلند یا کوتاه بودن پایه‌های میز کنفرانس مدرن می‌تواند برای استفاده کنندگان از آن ایجاد مشکل کند. ارتفاع استاندارد برای میز کنفرانس مدرن 75 سانتی متر است که به این نکته باید توجه داشت.
  جنس و کیفیت میز کنفرانس مدرن: معمولاً جنسی برای میز کنفرانس مناسب می‌باشد که از جنس ام دی اف با روکش ملامینه و یا روکش فرمیکا باشد. چون این نوع روکش‌ها از استحکام و کیفیت بالایی برخوردار هستند. و در نگاه اول جنس و کیفیت میز کنفرانس برای همگان قابل درک و تشخیص می‌باشد.

  میز کنفرانس مدرن

   

  منبع:آذران فضانما

  نظر خود را وارد نمایید.
  banner