لیست محصولات
  فیلترها
  اولویت ها
  جستجو

  6 روش فوق العاده موثر برق انداختن وسایل چوبی منزل

  6 روش فوق العاده موثر برق انداختن وسایل چوبی منزل

  لازم به ذکر است  در ابتدا گفته شود که وسایل چوبی و مبلمان را نباید در مقابل نور خورشید ودر مکانی که دارای رطوبت است گذاشت این مورد باعث ازبین رفتن وسیله ی چوبی ویا موریانه زدن در آن می شود حال برای تمیز کردن این وسایل باید به نکات زیر توجه کرد:

  ۱ ابتدا ازیک پارچه ی نرم ولطیف برای پاک کردن گردوغبارنشسته روی وسایل چوبی استفاده کنید دستمال استفاده شده نباید زبر باشد چون باعث خش افتادن روی سطح وسایل چوبی میشود.

  ۲ : می توانید به سر جاروبرقی خود یک برس مخصوص وسایل چوبی وصل کنید و گرد وغبار روی وسایل چوبی راباآن تمیز کنیدوبعد  با یک دستمال به سطوح وسایل چوبی بکشید.

  ۳ : اگر بروی سطوح چوبی لکه ای هست یک اسفنج را خیس کنید وآن را فشار دهید تاآب اضافی آن بیرون بریزد وبعد بروی سطح چوبی بکشید.بعد از آن با یک دستمال خشک سطح مورد نظر را پاک کنید.

  ۴ : یک روش دیگر تمیز کردن وسایل چوبی با پارافین صنعتی که ابتدا باید گرد و غبار وسایل چوبی را با دستمال  نرمی بگیرید وبعد پنبه آغشته به مقداری پارافین صنعتی را به سطوح چوبی بکشید در آخر هم بایک دستمال نرم ولطیف مجزا دوباره سطح وسایل چوبی را آرام پاک کنید که روغن پارافین روی سطح وسایل چوبی نماند واضافه ی آن پاک شود .

  ۵ : یک راه دیگر پاک کردن سطوح چوبی استفاده ازاسپری های تمیز کننده موجود در بازار می باشد این نوع اسپری های پاک کننده مخصوص سطوح چوبی هستند و با استفاده از آن ها و یک دستمال مرطوب سطوح مورد نظر از گرد و غبار و لکه پاک می شود وسطح مورد نظر براق می گردد به یاد داشته باشید که از هر نوع مواد پاک کننده ای برای سطوح چوبی استفاده نکنید .

  ۶ : در آخر چوب هایی که دارای منبت کاری و تزیینات هستند تمیز کردنشان مقداری مشکل است وممکن است گردو غبار درلابه لای این منبت کاری نشسته باشد برای تمیز کردن این موارد چوب پنبه ای را به مواد شوینده آغشته کنید وبه لا به لای این منبت کاری بکشید وبعد با چوب پنبه ای دیگر دوباره این کار را انجام دهید که رطوبت یا خیسی به جا مانده روی چوب نماند در آخر هم بایک دستمال نرم و لطیف روی سطح آن بکشید.

   

  تمیز کردن وسایل چوبی

   

   

  انواع مبل راحتی

   

  انواع مدل سرویس خواب چوبی

   

  banner