لیست محصولات
  فیلترها
  اولویت ها
  جستجو
  خبرخوان

  نوشته های وبلاگ '2019' 'فروردین'

  0 اصول انتخاب و ترکیب رنگ ها در دکوراسیون داخلی

  رنگ از چالش برانگیزترین بحث های طراحی داخلی محسوب می شود زیرا تاثیرات رنگ بر انسان و همینطور محیط زندگی او امروزه بیش از پیش بر همگان آشکار گشته و پژوهش های کاربردی بسیاری دراین باره انجام شده است.

   

  0 معماری برای کودکان : فضایی برای افزایش تخیل و یادگیری

  یک استودیو ایتالیایی،چهارکودکستان مناسب برای تخیل،یادگیری و تحرک بیشتر کودکان در چین طراحی کرده است. معماری و آموزش ارتباط نزدیکی باهم دارند:در عصر حاضر،فضای مدرسه نقش مهمی در آموزش کودکان ،پرورش سلامت و فرآیند یادگیری آن ها دارد. برای ترجمه فلسفه آموزش به زبان معماری،معماران 4 مدرسه در چین طراحی کردند،هدف از طراحی ایجاد فضایی است که باعث کنجکاوی کودکان و تشویق آنان برای یادگیری بیشتر باشد بوده است.

  چرا خرید ساعت دیواری فانتزی از فروشگاه ایران ارزان

  اگر به دنبال خرید ساعت دیواری فانتزی هستید ما به شما پیشنهاد می کنید که کالاهای فروشگاه ایران ارزان را تنها در چند دقیقه بررسی نمایید. امروزه مدل های مختلفی از انواع ساعت دیواری در بازار وجود دارد که از نظر طراحی، رنگ، جنس و... با هم تفاوت دارند. با توجه به این که قرار است ساعت را به دیوار سالن یا اتاق خواب نصب کنید، لذا بخشی از دکوراسیون منزل به حساب آمده و در نتیجه باید یک ساعت زیبا، شیک و با طراحی جذاب را متناسب با دکوراسیون ساختمان انتخاب نمایید.

   

  banner